Speciální softwar pro jedinečnou osobnost

Vítejte. Je to program pro Vás. Protože, buď už to víte a jenom si to nyní připomínáte nebo to berte jako novou informaci, Vy jste jedinečná osobnost! Stejný člověk jako Vy na celé naší planetě prostě není. Jste jedinečná osobnost, jste originál. Bez ohledu na to, co si o tom myslí jiní lidé kolem Vás. Bez ohledu na to!

Proč speciální software? Protože, když si opravdu najdete chvilku pro sebe a budete ji věnovat sobě, na chvíli se opravdu zastavíte, tak si uvědomíte, že vlastně jste skvělá bytost. Vy to víte, už jste na to určitě někdy přišli. Jenže se stává, že naše okolí nás už kdysi přesvědčovalo o tom, že to tak není. Občas se našel (či ještě nachází) někdo, kdo v nás potřeboval vytvořit pocit, že nejsme tak dobří, že nám něco nejde, že tohle neumíme, že takové ambice nemáme mít. On si tím zvýšil svoje sebevědomí a na nás se snažil přehodit své mindráky. Mnozí mají takovou zkušenost z dětství či mládí. A pokud se takových dobrých duší našlo více, máme v sobě dost dobře naprogramované takovéto vzorce našeho chování.

Co nám tyto vzorce chování dnes dávají? No přeci tu informaci, že nejsme dost dobří! Opět nám dávají zakusit ten pocit malosti, vlastní neschopnosti a zase vyvolání domněnky, že na to nemáme.         

DOST! To BYLO! Proto je tu speciální software. Pro Vás. Vy, jenom Vy rozhoduje o tom, co se svým životem uděláte, jakou váhu budete situacím kolem sebe dávat, co Vy si budete o té dané věci myslet, jak moc Vás to potěší či zasáhne. (Varianta potěší je určena i pro Vás).

Jste jedinečná a skvělá osobnost, se všemi schopnostmi, které si přejete mít.

Dnes mnoho lidí přesně ví, co nechce. Co nechce, aby bylo, co nechce, aby měli, s kým se nechtějí stýkat, co nechtějí dělat. V tom je ale ten ZÁSADNÍ PROBLÉM. „Původní verze softwaru“ zachycovala naše přání. Ale nezachycovala správně sloveso – „nechci“. Předcházející verze plnila požadavky vyřčeného, ale takovou „drobnost,“ že toto právě „nechceme!“ – nerozlišovala. Něco jsme si přáli, tak nám bylo vyhověno.

Váš nový speciální software od Vás pouze chce, ať Vaše komunikace (Vaše vnitřní či s Vaším okolím) je ve stylu co vlastně CHCETE, CO SI PŘEJETE, kterým směrem se to má ubírat.

Proto věnujte občas chvíli sami sobě. Pozastavte se a uvědomte si svá přání, svoje vize a své plány, KAM má Váš život směřovat.

Tak zkuste, jak funguje. Když budete chvíli sedět, zavřete si oči, ty lehce nasměrujete nad úroveň obočí, soustředíte se na svůj vlastní dech. Nejprve se nadechněte pravou nosní dírkou, chvíli dech zadržíte a pozvolna vydechujete levou nosní dírkou. Pak nádech levou nosní dírkou, zadržet chvilku, výdech pravou nosní dírkou. Po té nádech oběma dírkami najednou. Zadržet dech, výdech.  A zase nádech pravou nosní dírkou, výdech levou. Nádech levou, výdech pravou. Nádech oběma, výdech oběma. Vše děláte při zavřených očích a přitom si cestu vzduchu představujete. Pokud cvičení uděláte poctivě, dostane se Vám toho krásného prožitku, že na ostatní věci skutečně nemyslíte. Alespoň na chvíli se dokážete odpoutat od všeho, kromě vlastního dýchání. Je to na Vás! Tento software to umožňuje.

V čem je rozdíl mezi člověkem úspěšným a spokojeným a člověkem neúspěšným a nespokojeným? Jednoduše to lze vyjádřit v pěti slovech. Neúspěch daného člověka spočívá v těchto pěti slovech: „Neměl jsem na sebe čas“.

Když si dáte tu chvilku sami sobě (málokdy Vám ji dá někdo jiný – jen Vy sami se rozhodujete, která ta chvilka to bude), pohodlně se posadíte a chvíli se zaměříte na svůj dech. Prostě si uvědomíte jenom svoje dýchání. Na určitou dobu se oprostíte od všeho kolem. Že to nejde? Oprostit se od všech problémů? Ale vždyť už máte vlastní speciální software.

A po té si můžete uvědomit, že Váš život je opravdu ve Vašich rukou. Že se vyplatí mluvit o tom, že: „Já jsem … skvělý, zdravý, milovaný, milující, šikovný, finančně zabezpečený, výborný na angličtinu“, no prostě na spoustu věcí. Že jsem úspěšný a šťastný člověk. A protože toto je program speciální – tak pokud by Vám to ještě nešlo přes pusu – ani při vnitřní řeči Vás samotného se sebou – tak tady je jedna novinka. Pokud by to čistě náhodou nešlo vyslovit, tak zde uvádím jednu pomocnou (alespoň pro ten začátek) speciální větu. Tady je: „Líbí se mi představa, že jsem … skvělý, zdravý, milovaný, milující, šikovný, chytrý, finančně zabezpečený člověk, …“ a tento SPECIÁLNÍ SOFTWARE to bere jako fakt. A VY TOMU MŮŽETE VĚŘIT.  /Občas se k tomuto odstavci doporučuji vracet.

tag