Sportovní aktivity

Zuzka miluje běhání. V roce 2012 začala s příchodem padesátky běhat. Nežije proto, aby běhala. Běhá proto, aby žila.

Dnes má naběháno 3000 km, protože pohyb jí pomáhá zvládat všechny peripetie, které jí onkologická diagnóza do života přináší. Je nadšenou účastnicí seriálu RunTour, kde sbírala dojmy i trofeje.

Obhájila 5 titulů Zlatý Master na běžecké trati 5 km tohoto rodinného běžeckého seriálu, kde se nadšení stávají zkušenými.

Největší výhrou je však její manžel Miloš, který jí drží palce ve všem, do čeho se pustí.

Když MILUJETE (někoho nebo něco), není co ŘEŠIT! Běžet s Milošem moji SRDCOVKU – závody seriál RunTour, to miluji! A moje tělo to ví! Takže zaktivizovalo všechny síly. Lidský organismus má neuvěřitelnou tendenci se obnovit, zvlášť když dělá něco srdcem, s radostí a láskou. Dnes se mi to znovu ověřilo. Nevím, kolik závodů ještě poběžím, ale tento jsem si vychutnala NESKUTEČNĚ! Proto nyní sdílím tolik fotek z trati. Nejen že byla opravdu krásná, ale i to počasí bylo také velmi neobvyklé. Liják, zima, opatření vlády, ale profesionálně připravené zázemí od týmu RunTour, tak i hodně milých dobrovolníků. Mým cílem bylo – ZVLÁDNOUT závod chůzo-během a „doběho-ťapat“ těch 5 km do 55 minut. Vždyť takovou vzdálenost jsem už dlouho a už vůbec ne v kuse neběhala. Čas mne mile překvapil! Že jsem si ho nechala pak vyrýt na svoji medaili! 🙂.Jenže já běžela, povídala si a užívala si Karlových Varů po boku s Milošem a také s běžcem se startovním číslem 1 – které měl na sobě Jiří Rulc. Ten má na kontě nejvíc startovních účastí seriálu ze všech běžců, tuším přes 70!!! Od jeho počátku, od roku 2011. Proto tolik fotek. Jo a NENÍ špatné počasí, může být jen špatné oblečení. Bylo to NÁDHERNÉ a já jako vždy tak ŠŤASTNÁ! (Ještě doupravuji příspěvek : NE každá onkologická pacientka může takhle běhat! Já ALE od té doby, co jsem po biopsii (kvůli stanovení způsobu léčby) nemohla ani chodit, tělo nefungovalo, tak JSEM NA SOBĚ TVRDĚ MENTÁLNĚ PRACOVALA! A stále v tom pokračuji. Řízeně dýchám, vizualizuji a MILUJI ❤.)