Mediální výstupy

Mám teď hodně ZAJÍMAVÉ OBDOBÍ! Úplně ZDRAVÝ jedinec by si mohl povzdechnout: „Jé, JÁ CHCI TAKÉ takhle vystupovat pořád někde v televizi a setkávat se s těmi známými moderátory či osobnostmi zpravodajského světa“. To by ALE znamenalo se VŠÍM všudy. Pro pravidelné čtenáře mých příspěvků – na mém FB to čte jen pár lidí, ne každý sleduje ČT1 Sama doma či zrovna přepne na Dobré ráno s ČT2. Takže pro některé přijde třeba tato informace vhod. A Vy ostatní, mějte trpělivost. Vím, že moje zkušenosti ze ZVLÁDÁNÍ RAKOVINY jsou pro někoho PŘÍNOSEM a ÚLEVOU! Proto to dělám a ještě mi to přináší i RADOST a milé ZPESTŘENÍ.

……

Žena týdne aktuálního čísla časopisu Vlasta – Zuzka Nemčíková (12.10.2020)

Vlasta 42/2020 strana č.5.. Již v prodeji.

Foto – zde

Vlasta 42/2020

Projekt My Time Our Time – Neviditelné ženy (Aliance žen s rakovinou prsu) – 12.10.2020

Můj příběh o tom, JAK VNÍMÁM svoji diagnózu METASTATICKOU RAKOVINU. A ODPOVĚDI na otázky, které si SAMA NEPOKLÁDÁM. 😉. Není tam, že ale třeba neodpovídám na desítky zpráv, kdy je mi přáno ŠTĚSTÍ; ale MUSÍM NEJDŘÍV 15-ti lidem poslat andělíčka. V tu chvíli VÍCE MYSLÍM NA SEBE a užívám si ŽIVOTA. Každý krásný DNEŠEK přeji!

Aliance žen s rakovinou prsu: Onkopsycholožka Zuzana má diagnózu rakovina prsu od roku 2005. Od té doby slyšela verdikt o zhoubném nádoru již pětkrát. Zuzana postupně pochopila, že s rakovinou je nerovný boj. Dospěla ke zjištění, že je vhodnější přijmout to, co nemůže změnit. Dnes se věnuje přednášení a poradenství onkologickým pacientům.Přečtěte si její příběh – ZDE

Host DV TV Special psycholožka Zuzana Nemčíková 13.10.2020

22 minutový rozhovor moderátorky internetové televize DVTV Daniely Drtinové se Zuzkou Nemčíkovou, která bojuje s rakovinou, přesto ale pomáhá druhým.

Rozhovor – ZDE ……. Foto – ZDE

……..

Rozhovor se Zuzkou Nemčíkovou v internetovém časopisu Maminka.cz (9.10.2020)


…….

Zuzana Nemčíková v Sama doma v ČT1 5.10.2020

7. minutový vstup – zde ……… foto – zde

……..

 Zuzana Nemčíková hostem v Dobrém ránu ČT2 v úterý 29.9.2020

Záznam vystoupení: 1. vstup 2. vstup:  3. vstup:   4.vstup:  5.vstup: …… Chat se Zuzkou:  ….. Foto – zde

Zuzana Nemčíková – host zábavné talk show Ivo Šmoldase, Petra Jablonského a Marie Formáčkové v DK Ostrov 23.9.2020

Video záznam – zde ……… Foto – zde

…..

Psycholožka Zuzana Nemčíková v Sama doma na ČT1 (26.6.2020)

Téma: Jak se dostat zpět do rovnováhy

V posledním předprázdninovém vysílání pořadu prvního programu České televize „Sama doma“ byla v pátek 26.6. byla hostem známá psycholožka, konzultantka, certifikovaná výživová poradkyně, lektorka zdravého životního stylu Dr. Mgr. Zuzana Nemčíková. Díky několika vlastním onkologickým zkušenostem s rakovinou prsu větší část jejího poradenství spočívá v pomoci pacientkám vyrovnat se s diagnózou zhoubného nádoru a se změnami v každodenním životě. Prodělala třikrát rakovinu prsu, včetně opakovaných recidiv. Je autorkou knihy ABCDa zvládání rakoviny, opakovaných recidiv a metastáz. Přednáší pro veřejnost s tematikou zvládání stresu a zátěžových situací, práce s vlastními strachy a úzkostmi a jak obnovit ztracenou rovnováhu.

video záznam: 1. vstup, 2. vstup, 3. vstup, Kompletní záznam pořadu ……. Foto – zde

…..

Další mediální výstupy:

Český rozhlas Plzeň /  Dvojka Českého rozhlasu / Žiju s handicapem / Rozhovor na Inspirante 17.10.2018 / HATE FREE blog 16.12.2019 /Hatefree Fb / Pro ženy 25.9.2017 / Hospodářské noviny / Časopis Moderní řízení č. 3/2018 / Magazin Aktuálně 19.3.2019 / A report AČR 2/2012 / Vlasta 2018 ...