Mediální výstupy

Mám teď hodně ZAJÍMAVÉ OBDOBÍ! Úplně ZDRAVÝ jedinec by si mohl povzdechnout: „Jé, JÁ CHCI TAKÉ takhle vystupovat pořád někde v televizi a setkávat se s těmi známými moderátory či osobnostmi zpravodajského světa“. To by ALE znamenalo se VŠÍM všudy. Pro pravidelné čtenáře mých příspěvků – na mém FB to čte jen pár lidí, ne každý sleduje ČT1 Sama doma či zrovna přepne na Dobré ráno s ČT2. Takže pro některé přijde třeba tato informace vhod. A Vy ostatní, mějte trpělivost. Vím, že moje zkušenosti ze ZVLÁDÁNÍ RAKOVINY jsou pro někoho PŘÍNOSEM a ÚLEVOU! Proto to dělám a ještě mi to přináší i RADOST a milé ZPESTŘENÍ.

Zuzka Nemčíková laureátka Ceny veřejnosti Nadace Olgy Havlové (14.6.2021)

Laureátem Ceny Olgy Havlové, kterou vyhlašuje Výbor dobré vůle byla oceněna Cenou veřejnosti Zuzana Nemčíková, psycholožka v organizaci Revenium a umělecké agentury Gardes.

Přes svou opakovanou onkologickou diagnózu poskytuje psychologickou pomoc pacientkám s podobným onemocněním. Zuzana Nemčíková obdržela diplom a kamennou sochu Plamen, jejímž autorem je africký umělec Bester Baureni. Laureáty vyhlásili v Anežském klášteře v Praze.

Projev oceněné Zuzky Nemčíkové po převzetí Ceny veřejnosti Nadace Olgy Havlové: ZDE

Aktuální rozhovor Zuzky Nemčíkové, laureátky Ceny veřejnosti Nadace Olgy Havlové: ZDE

Žena týdne aktuálního čísla časopisu Vlasta – Zuzka Nemčíková (12.10.2020)

Vlasta vychází nepřetržitě již od roku 1947 a nabízí čtenářkám informace, pobavení, inspiraci – to vše srozumitelnou a přátelskou formou. Kosmetika, móda, zdraví, domácnost, rodina, rady odborníků, domácnost, finance, kariéra.

Vlasta 42/2020 strana č.5..

Foto – zde

Projekt My Time Our Time – Neviditelné ženy (Aliance žen s rakovinou prsu) – 12.10.2020

Můj příběh o tom, JAK VNÍMÁM svoji diagnózu METASTATICKOU RAKOVINU. A ODPOVĚDI na otázky, které si SAMA NEPOKLÁDÁM.

Není tam, že ale třeba neodpovídám na desítky zpráv, kdy je mi přáno ŠTĚSTÍ; ale MUSÍM NEJDŘÍV 15-ti lidem poslat andělíčka. V tu chvíli VÍCE MYSLÍM NA SEBE a užívám si ŽIVOTA. Každý krásný DNEŠEK přeji!

Aliance žen s rakovinou prsu: Onkopsycholožka Zuzana má diagnózu rakovina prsu od roku 2005. Od té doby slyšela verdikt o zhoubném nádoru již pětkrát. Zuzana postupně pochopila, že s rakovinou je nerovný boj. Dospěla ke zjištění, že je vhodnější přijmout to, co nemůže změnit. Dnes se věnuje přednášení a poradenství onkologickým pacientům.

Přečtěte si její příběh – ZDE

Host DV TV Special psycholožka Zuzana Nemčíková 13.10.2020

22 minutový rozhovor moderátorky internetové televize DVTV Daniely Drtinové se Zuzkou Nemčíkovou, která bojuje s rakovinou, přesto ale pomáhá druhým.

Rozhovor – ZDE

Foto – ZDE

DVTV – První nezávislá internetová televize v Česku. 

Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže. Zpravodajsko – publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Hlavními tvářemi DVTV jsou Daniela Drtinová, a Martin Veselovský. . 

Rozhovor se Zuzkou Nemčíkovou v internetovém časopisu Maminka.cz (9.10.2020)

Časopis Maminka je jedničkou mezi časopisy pro těhotné ženy a maminky. Mezi jeho spolupracovníky patří renomovaní odborníci z oblasti gynekologie, porodnictví, pediatrie, psychologie a dalších oborů.

Psycholožka, vojákyně, podplukovnice ve výslužbě, vášnivá běžkyně, spisovatelka, lektorka i velká bojovnice s recidivami rakoviny prsu. A taky dvojnásobná máma! Doktorka Zuzana Nemčíková je neobyčejně silná žena mnoha tváří, která dodává odvahu všem, které se stejně jako ona ocitly v těžké životní situaci. Tady je její příběh.

„Odmalička jsem milovala uniformy a chtěla jsem být v armádě, tak jsem tam v osmnácti letech nastoupila,“ vzpomíná Zuzana Nemčíková…

Článek – zde

Zuzana Nemčíková v Sama doma v ČT1 5.10.2020

Téma pořadu:

Být doma neznamená samotu. Harmonie vztahů a rodiny

7. minutový vstup – zde

Sama doma je interaktivní publicistický pořad České televize vysílaný naživo. Obsahuje inspirativní program, zábavu a informace především pro ženy a to s možností okamžité reakce diváků. Program je složen z mnoha rubrik a hosté jsou z řad lékařů, sociologů, psychologů a známých osobností.

 Zuzana Nemčíková hostem v Dobrém ránu ČT2 v úterý 29.9.2020

Záznam vystoupení:

1. vstup 2. vstup: 3. vstup:  4.vstup: 5.vstup: ……

Chat se Zuzkou

Foto – zde

 Zuzana Nemčíková – host zábavné talk show Ivo Šmoldase, Petra Jablonského a Marie Formáčkové v DK Ostrov 23.9.2020

Zcela vyprodaný sál v kulturním domě v Ostrově nad Ohří bavila čtveřice umělců včetně Dr. Mgr. Zuzany Nemčíkové.

Video záznam – zde

Foto – zde

Psycholožka Zuzana Nemčíková v Sama doma na ČT1 (26.6.2020)

Téma: Jak se dostat zpět do rovnováhy.

video záznam:

1. vstup, 2. vstup, 3. vstup, Kompletní záznam pořadu

Foto – zde

V posledním předprázdninovém vysílání pořadu prvního programu České televize „Sama doma“ byla v pátek 26.6. byla hostem známá psycholožka, konzultantka, certifikovaná výživová poradkyně, lektorka zdravého životního stylu Dr. Mgr. Zuzana Nemčíková.

Psycholožka Zuzana Nemčíková v Českém rozhlasu Dvojka – Káva o čtvrté – 26. 8. 2018

Téma: Co potěší ženu? Host: Zuzana Nemčíková, armádní psycholožka. Moderuje Patricie Strouhalová.

Radost je v každém z nás, je ale potřeba ji najít. Klidně i při procházce městem. Radost totiž mohou navodit i maličkosti.

Poslechněte si rozhovor – zde

Psycholožka Zuzana Nemčíková v Českém rozhlasu Radiožurnál – 24.9.2017

Mám čtyři zkušenosti s nádorem. Nejsem nemocná, nevzdává se armádní psycholožka Zuzana Nemčíková.

Zuzana Nemčíková je jedna z tváří projektu Srdcerváči, kde zastupuje metastatické pacientky. Armádní psycholožka, životní optimistka, která miluje běh, žena, která ví, co to znamená, když se po několikáté vrací rakovina.

Poslechněte si rozhovor – zde

Další mediální výstupy:

Český rozhlas Plzeň /   Žiju s handicapem / Rozhovory na Inspirante  / Hatefree Fb / Pro ženy 25.9.2017 / Časopis Moderní řízení č. 3/2018 / Magazin Aktuálně 19.3.2019 / A report AČR 2/2012 / Vlasta 2018 ...

tag